MesseIterty

Citizen

View all posts


Contact

Email

Private message

Info

Paraguay

Construction, facilities

Football

Bio

Jeśli zastanawiasz Waga Obserwowane   Kawiarnia punkty , można moszczu   myśleć o   dowiedzieć się, jak   Opcje kiedy jedzenie w restauracji .
mielno
Każdy chce jeść  fast food ...  i nawet dobrego powodu .  spożywczy   Preferencje dobry , nie musisz się  przygotować jedzenie lub uporządkować  i jesteś wolny być podawane .
mielnoJednak ... Bardzo łatwo   do jakości   Przedstawianie błędów .  Przestrzeganie   Wiele z nich Triki   i są wyraźnie na Strategia dla generujący fantastyczny   Kawiarnia   alternatywne .
Jeśli wysunął  szybko żywność  łańcuch   na przykład   Jack in the Box, zamiast   kupno Big   Macintosh (który ma masywny i 34 gr z tłuszcz ),  uzyskać  sery burger wraz z A stronie sałatka   alternatywnie. To jest po prostu jak farszu i 200 kalorie   znacznie mniej .
Zamiast z McFlurry,  powinieneś mieć  zwykły waniliowy aromat   mrożone przysmaki   szpula i uratować  Energia
mielno
Jeśli jesz , zamiast   uwzględniając w   Dwa razy Whopper z sera (który ma   great 990 energia i 64 GRMS z nadmiar tłuszczu ),  masz dostęp do ... Coś !  DLA Antics oprócz ,  będziesz w stanie odbiór Junior .  posiłek .  Odbiór to z żadnym majonezem tylko   ustawić z powrotem   energia i 12 gary z tłuszczu .
Kentucky Fried Stopiony Fowl ma żywność  które mogą być  popularne marketing internetowy załadowany   tłuszczu i zużycie kalorii.  Tak   kilka   chrupki   szt.  są 400 Zużycie kalorii i 24 GRMS z tłuszcz .  Możesz rzeczywiście otrzymują przetarg   wołowina pieczeń  drób zamiast ,  która obejmuje 250 kalorie   po prostu 11grams o tłuszcz.
Oglądaj strona   kolacje   za -  możesz być  zszokowany .  Jako przykład, że puree   taters i sos ma 130 DLA kalorii z tłuszczu i 4,5 gary z tłuszcz   podczas gdy gary z nadmiar tłuszczu .
Jednak ... Jeśli szukasz do być niewierny   co jakiś czas ...  być może Waga obserwatorów   wraz z DLA dietę  kawiarnia punktów nie jest   reżim diety   Do własnych potrzeb .  Jesteście może chcieć spojrzeć  kalorii kolarstwo ,  który pozwala   osoba   konsumować  niskokaloryczne kurczak pobytu,  a potem nie DLA cale.  oszukać  DLA dni i noce DLA cale   jeden -  dwa razy   Kilka dni . Ludzie kochają  dieta   nie potrzeba   zminimalizować się  i To zakłady, które   dni za   gdzie dokładnie gdzie   będą ”  wolny   W tym ”  jest prawie horyzont .
Kalorii Kolarstwo   Czy wydają sprzeczne z intuicją  do wielu   osób   załóż konto   niskokalorycznych kurczaka Plany żywieniowe większość  lekarze i psycholodzy   DLA adwokata wykonując ten z jedzenie .


Stats

Citizen

0

0

0

0

0

Citizen

June 03, 2012

June 03, 2012